er.cz
Katalog odkazů Online hry zdarma Goodgame Empire Plné hry
eRedirect
Přidejte si tento web do vašich oblíbených položek!

REKLAMA :: Tvorba webových stránek, internetová reklama a marketing
Přihlášení
LOGIN: (např. "ja.er.cz")
HESLO:

Informace
» o přesměrování
» proč právě u nás
» faq - časté otázky
» nápověda
» diskusní fórum
» řekni o nás přátelům
» whois - o klientech
» statistiky služby
» kontakt

Doporučujeme
:: hoax.cz ::

F. A. Q. - Často kladené otázky

Zde je seznam všech nejčastějších otázek a odpovědí:

VŠEOBECNÉ OTÁZKY
» Co je to přesměrování?
.: Přesměrování je internetová adresa (v našem případě www.něco.er.cz nebo www.něco.czin.eu), která návštěvníky přesměruje (otevře) na Váš skutečný web. (více zde)
» Proč bych si měl přesměrování zřizovat?
.:

Důvodů je poměrně dost, zde jich pár uvádíme:
:: Vaše adresa je dlouhá (např. www.server.cz/www/novak/index.htm nebo www.novak.serverzadarmo.cz) a tedy obtížně zapamatovatelná...
:: Vaše adresa není zrovna moc elegantní (www.home.server.cz/15847).
:: Vaše adresa obsahuje obtížně psatelné lomítko (např. www.server.cz/novak) nebo jiný obtížně psatelný znak jako je vlnovka ~ (např. www.server.cz/~novak) či číslovka (např. www.novak.3server.cz).
:: Váš web není na serveru s doménou .cz (geocities.com, tripod.com,... např. www.geocities.com/novak). Nejen, že to Češi i Slováci považují za nedůvěryhodné, ale i české a slovenské fulltextové vyhledávače (seznam.cz, centrum.cz, surf.sk) tyto stránky nezahrnují do svých fulltextových vyhledávání!
:: Nemáte-li jistotu, že Váš hostingový poskytovatel nezruší poskytování hostingu zdarma nebo neskončí úplně. U nás můžete vždy změnit internetovou adresu, na kterou budeme návštěvníky přesměrovávat!
:: Pokud nechcete, aby se někdo dozvěděl, kde Váš web je ve skutečnosti. K tomuto účelu slouží naše maskování.
:: Pokud chcete vést statistiky o návštěvnosti stránek (resp. přesměrování).
Důvodů je samozřejmě mnohem více, ale pokud jste zde našli alespoň jeden, tak doporučuji si registrovat své nové přesměrování.

» Takže u Vás nezískám prostor pro mé webové stránky?
.: Ne, my poskytujeme pouze přesměrování (tedy novou internetovou adresu).
» Takže vy to poskytujete zadarmo? Jaký je v tom chyták?
.: Skutečně poskytujeme tuto službu absolutně zdarma a žádný chyták v tom není. Jediné, na co si vyhrazujeme právo, je reklama, kterou si můžete pouze u nás sami zvolit. Z této reklamy je zajišťován provoz serveru a všech souvisejících služeb, které Vám nabízíme.
» Co je to maskování?
.: Maskování (=cloacking, frameset) je jakési krytí Vaší skutečné URL adresy. Při otevření stránky pomocí přesměrování se načte tzv. "neviditelné okno" (frameset) a zůstává nadále zobrazena adresa přesměrování (např. novak.er.cz). Jak maskování vylepšit, zrušit apod. a podrobnější informace o maskování se dočtete zde.
» Co mám dělat, když si někdo zaregistroval přesměrování, které chci já?
.: Naše služba funguje na principu "Kdo dřív přijde, ten dřív mele", což znamená, že ten, kdo přesměrování registroval jako první, tak je jejím vlastníkem. Zápis v obchodním rejstříku ani v evidenci obyvatel Vás neopravňuje k automatickému nároku na přesměrování stejného názvu (např. Jan Novák - jannovak.er.cz). Můžete ovšem vlastníka přesměrování kontaktovat pomocí whois a domluvit se nebo registrovat jiné podobné přesměrování. Pokud přesměrování nebude do měsíce aktivováno nebo web, na který přesměrovává, nebude existovat, poskytneme doménu znovu k registraci někomu jinému.
» Chci si předregistrovat přesměrování, protože nemám ještě web hotov? Co mám udělat?
.: V tomto případě je nutné vytvořit někde informační stránku, kde napíšete, že web je teprve v přípravě (např. prázdná stránka s nápisem "Web se připravuje"). Poté provést samotnou registraci přesměrování. Přesměrování poté nedoporučujeme aktivovat (ovšem můžete), ale aktivaci a spuštění alespoň malé části webu je nutné provést nejdéle do měsíce od data registrace. (více o předregistraci zde)
» Jaký obsah může mít můj web?
.: My na web pouze přesměrováváme, takže web může obsahovat úplně všechno, co je v souladu s platnými právními předpisy České republiky. Web může obsahovat i erotický materiál, ale jste povinni tento web při registraci zařadit do kategorie "Sex a erotika".
» Co je to e-mailový alias?
.: E-mailový alias je něco podobného jako přesměrování ovšem v e-mailové podobě. Máte možnost si nechat zřídit e-mailovou schránku ve tvaru přesměrování@er.cz, z které bude veškerá na ní příchozí pošta přesměrována na Vaši e-mailovou adresu uvedenou při registraci.
» Jak se o mé stránce (přesměrování) lidé dozvědí?
.: Tak samozřejmě o to se musíte postarat především Vy. My budeme Vaše přesměrování propagovat na našem webu a umožňovat vyhledávání fulltextovým vyhledávačům. Ovšem Vy sami se musíte postarat o skutečně velkou návštěvnost Vašeho webu. Zaregistrovat ho do co největšího množství internetových katalogů (seznam.cz, atlas.cz,...), nebo například využít některého reklamního systému (ať už výměnné nebo placené reklamy). Připravili jsme pro Vás rozsáhlý článek o tom, jak zvýšit návštěvnost Vašeho webu. Rozhodně si ho přečtěte!
» Co když si chci registrovat přesměrování ve tvaru www.něco.cz?
.: Je to samozřejmě možné. Ovšem tato služba není poskytována zdarma a vyjde Vás na více jak Kč 1000,- ročně a to nepočítám nutnost placení poskytovateli hostingu. Naše služba je zřízena právě z toho důvodu, abyste nemusel platit nic a přitom vlastnil kvalitní doménu. Proto pokud nechcete vyhazovat peníze oknem, doporučuji využít naší služby, která je absolutně zdarma a navíc Vám poskytuje služby (statistiky,...), které Vám ani drahá doména neposkytne!

Napadají-li Vás další otázky a nenajdete-li je ani v následujících kategoriích, kontaktujte nás.

DALŠÍ KATEGORIE FAQ:
OTÁZKY OHLEDNĚ REGISTRACE
TECHNICKÉ A OSTATNÍ OTÁZKY

Vyhledávání

Ověření domény
www. .er.cz/.czin.eu

Top 10
livejasmincams.czin.eu
pink.er.cz
radia.czin.eu
hry.czin.eu
kejva.er.cz
vydelek.er.cz
hosting.er.cz
bonga-cams-bongacams.czin.eu
maturescam.czin.eu
britney-spears.er.cz
[1629307]
[1519251]
[1261430]
[1201654]
[921505]
[868893]
[834765]
[650782]
[645484]
[456852]
.: 10 nejnovějších naleznete zde :.

Novinky
:: 27. 2. 2017 - Administrace je nyní přístupná přes připojení zabezpečné certifikátem.
:: 5. 12. 2007 - Jako první služba svého druhu na světě jsme přidali do možností nastavení zobrazování favicony (včetně nahrání vlastní).
:: Máte-li problém s maskováním, čtěte zde!
© Tomáš Martínek 2004-2024 Internetová reklama, tvorba webu WebCesky.cz
TOPlist