er.cz
Katalog odkazů Online hry zdarma Goodgame Empire Plné hry
eRedirect
Přidejte si tento web do vašich oblíbených položek!

REKLAMA :: Tvorba webových stránek, internetová reklama a marketing
Přihlášení
LOGIN: (např. "ja.er.cz")
HESLO:

Informace
» o přesměrování
» proč právě u nás
» faq - časté otázky
» nápověda
» diskusní fórum
» řekni o nás přátelům
» whois - o klientech
» statistiky služby
» kontakt

Doporučujeme
:: weblight.cz ::
:: hoax.cz ::

F. A. Q. - Často kladené otázky

Zde je seznam všech nejčastějších otázek a odpovědí ohledně registrace:

HLAVNÍ STRÁNKA FAQ A VŠEOBECNÉ OTÁZKY
TECHNICKÉ OTÁZKY A JINÉ OTÁZKY

OTÁZKY OHLEDNĚ REGISTRACE
» Nepřišel mi aktivační e-mail, co mám dělat?
.: 1.) Zadal jsem správně e-mail :: Pokud jste e-mail zadal správně, došlo někde k technické chybě, ovšem nevadí! Nechte si zaslat Vaše nově vygenerované heslo zde. Potom se přihlašte do uživatelské sekce (LOGIN: "tvar přesměrování, které jste registrovali", HESLO: "nově zaslané heslo"). V uživatelské sekci na první stránce dole zrušte (smažte) neaktivní registrované přesměrování. Pak proveďte znovu registraci nového přesměrování...
2.) Nejsem si jist, zda jsem zadal správný e-mail :: Zda jste zadal správný e-mail, zjistíte pomocí toho, že si necháze zaslat Vaše heslo zde. Po odkliknutí se objeví nápis, na jakou e-mailovou adresu Vám byl e-mail zaslán. Je-li uvedena správná e-mailová adresa pokračujte dle kroku 1.), pokud není zadaná správně, kontaktujte nás (v tomto případě musíte počítat s naší vytížeností a Vaše žádost nemusí být provedena v nejbližší době).
» Co potřebuji k registraci?
.: Pro registraci potřebujete mít někde hostovaný web (pokud si chcete přesměrování předregistrovat čtěte zde) a funkční e-mail, na který Vám zašleme aktivační kód a heslo pro přístup do uživatelské sekce.
» Nechce se mi uvádět mé jméno a příjmení. Co mám dělat?
.: Pokud nechcete uvádět při registraci jméno ani příjmení - nemusíte. Ovšem potřebujeme nějak pojmenovat vlastníka přesměrování, proto je nutné uvést alespoň vymyšlenou přezdívku jako jméno a jako příjmení můžete uvést pomlčku "-".
» Při registraci se mi objevuje hláška "URL je špatně zadaná!". Co mám dělat?
.: Při registraci je nutné řídit se pokyny! Pokud Vaše webová stránka ještě neexistuje, jedná se o tzv. předregistraci (o předregistraci zde) a musíte postupovat dle návodu. Pokud ale adresa existuje a stále je hlášená chyba o špatně zadané URL je nutné zkontrolovat, zda URL adresa začíná "http://" a končí "/" nebo přímo souborem (např. index.htm). Jestli jste si jist, že adresu zadáváte správně, kontaktujte nás.
» Co mám napsat do kolonek "titulek", "popis" a "klíčová slova"?
.: Tyto kolonky určují nejen tvar odkazu v našem katalogu, ale hlavně tvar odkazu fulltextovým vyhledáváním vyhledávačů jako je seznam.cz, centrum.cz, atlas.cz, zoznam.sk, google.com a mnoho a mnoho dalších... Jako titulek doporučujeme uvést výstižný nadpis Vašich stránek (např. "NOVAK.er.cz - Osobní stránka Jana Nováka"), jako popis doporučuji uvést něco málo o vašem webu a do klíčových slov napsat slova, jenž charakterizují Váš web (po jednom, oddělovaná čárkou bez mezer).
» Dokončil jsem registraci, ale přesměrování stále nefunguje (je neaktivní). Co mám dělat?
.: Po dokončení registrace je nutné přesměrování aktivovat pomocí mailu, který Vám po registraci zašleme na, Vámi při registraci uvedenou, e-mailovou adresu. Kód je ve formě odkazu, na který je nutné kliknout, a tím se přesměrování aktivuje.

HLAVNÍ STRÁNKA FAQ A VŠEOBECNÉ OTÁZKY
TECHNICKÉ OTÁZKY A JINÉ OTÁZKY

Vyhledávání

Ověření domény
www. .er.cz/.czin.eu

Top 10
livejasmincams.czin.eu
pink.er.cz
radia.czin.eu
hry.czin.eu
vydelek.er.cz
hosting.er.cz
maturescam.czin.eu
bonga-cams-bongacams.czin.eu
kejva.er.cz
britney-spears.er.cz
[1640376]
[1507172]
[1261409]
[1201553]
[857085]
[827713]
[646794]
[644735]
[566817]
[454580]
.: 10 nejnovějších naleznete zde :.

Novinky
:: 27. 2. 2017 - Administrace je nyní přístupná přes připojení zabezpečné certifikátem.
:: 5. 12. 2007 - Jako první služba svého druhu na světě jsme přidali do možností nastavení zobrazování favicony (včetně nahrání vlastní).
:: Máte-li problém s maskováním, čtěte zde!
© Tomáš Martínek 2004-2020 Internetová reklama, tvorba webu WebCesky.cz
TOPlist