er.cz
Katalog odkazů Online hry zdarma Goodgame Empire Plné hry
eRedirect
Přidejte si tento web do vašich oblíbených položek!

REKLAMA :: Tvorba webových stránek, internetová reklama a marketing
Přihlášení
LOGIN: (např. "ja.er.cz")
HESLO:

Informace
» o přesměrování
» proč právě u nás
» faq - časté otázky
» nápověda
» diskusní fórum
» řekni o nás přátelům
» whois - o klientech
» statistiky služby
» kontakt

Doporučujeme
:: hoax.cz ::

Proč přesměrování právě u nás

Aneb, co Vám všechno nabízíme?!

Registrací přesměrování u nás získáte:

 1. Přesměrování ve formě www.něco.er.cz i něco.er.cz (resp. něco.czin.eu i www.něco.czin.eu) - jedná se o dobře zapamatovatelné přesměrování v nejkratší (dvoupísmené) možné verzi kterou lze získat zdarma. Kromě toho se "er" píše velmi lechce, protože obě písměna jsou na klávesnici vedle sebe! Pouze u nás si přesměrování registrujete na neomezeně dlouhou dobu - tedy navždy! (více zde)
 2. Maskování skutečné URL - jedná se o to, že se nikdo nemusí dozvědět Vaši skutečnou URL adresu. (jak maskování vylepšit nebo zrušit se dozvíte zde)
 3. Možnost aktivace e-mailového aliasu ve tvaru něco@er.cz (resp. něco.czin.eu) - jedná se o e-mailovou adresu, jenž bude nazvána stejně jako vaše přesměrování a bude přesměrovávat všechnu příchozí poštu do vaší skutečné e-mailové schránky. Nikdo se nemusí dozvědět Vaší skutečnou e-mailovou adresu. (více zde)
 4. Nastavení favicon - jako jedinná služba svého druhu na světě Vám navíc nabízíme nastavit si, co chcete zobrazovat jako favicon, zda-li chcete zobrazovat standardní favicon ER.cz nebo chcete zobrazovat faviconu vlastní, kterou si sami vytvoříte, nebo se u Vašeho přesměrování nebude zobrazovat favicona žádná.
 5. Statistiky přesměrování - statistiky jsou buď jednoduché (počítání návštěvnosti přesměrování), nebo můžete v uživatelské sekci aktivovat podrobné statistiky, které Vám řeknou kdo a kdy navštívil Váš web, jaký měl operační systém a jaký používá prohlížeč. Prostě to, co jinde zdarma nezískáte!
 6. Možnost zapojit se do našich soutěží - v našich soutěžích budou vyhrávat nejnavštěvovanější, ale i náhodně vybrané weby, reklamní zobrazení bannerů v našem reklamním systému. V budoucnu se budou vyhrávat i hmotné ceny! (více zde)
 7. Možnost zadání titulku, klíčových slov a popisu pro vyhledávače - jedná se o data, jenž využívají fulltextové vyhledávače např. Seznam.cz, Centrum.cz, Surf.sk, Google.com,... (ale i náš katalog) pro vyhledávání odkazů dle určeného slova či sousloví. (více o zvýšení návštěvnosti zde)
 8. Rozsáhlou nápovědu, faq a diskusní fórum - pomocí nichž snad nikdy nedojde k tomu, že byste nevěděli to, co vědět potřebujete. V diskusním fóru můžete řešit otázky s ostatními uživateli naší služby.
 9. Odkaz v našem katalogu - odkaz: jak v jedné z kategorií, tak i pro vyhledávání
 10. Možnost nastavení a další - vždy také můžete ryhle a jednoduše změnit nastavení Vašeho přesměrování v uživatelské sekci.
 11. On-line pomoc - budeme se Vám snažit vyhovět ve všem, co si budete přát, a zároveň odpovídat na Vaše dotazy jak jen budeme moci.

Nové přesměrování můžete mít již za 2 minuty. Stačí si ho jen registrovat!

Chci si registrovat své nové přesměrování!

Vyhledávání

Ověření domény
www. .er.cz/.czin.eu

Top 10
livejasmincams.czin.eu
pink.er.cz
radia.czin.eu
hry.czin.eu
kejva.er.cz
vydelek.er.cz
hosting.er.cz
bonga-cams-bongacams.czin.eu
maturescam.czin.eu
britney-spears.er.cz
[1629307]
[1519250]
[1261430]
[1201654]
[921499]
[868893]
[834765]
[650782]
[645484]
[456852]
.: 10 nejnovějších naleznete zde :.

Novinky
:: 27. 2. 2017 - Administrace je nyní přístupná přes připojení zabezpečné certifikátem.
:: 5. 12. 2007 - Jako první služba svého druhu na světě jsme přidali do možností nastavení zobrazování favicony (včetně nahrání vlastní).
:: Máte-li problém s maskováním, čtěte zde!
© Tomáš Martínek 2004-2024 Internetová reklama, tvorba webu WebCesky.cz
TOPlist