er.cz
Katalog odkazů Online hry zdarma Goodgame Empire Plné hry
eRedirect
Přidejte si tento web do vašich oblíbených položek!

REKLAMA :: Tvorba webových stránek, internetová reklama a marketing
Přihlášení
LOGIN: (např. "ja.er.cz")
HESLO:

Informace
» o přesměrování
» proč právě u nás
» faq - časté otázky
» nápověda
» diskusní fórum
» řekni o nás přátelům
» whois - o klientech
» statistiky služby
» kontakt

Doporučujeme
:: weblight.cz ::
:: hoax.cz ::

Návod na zvýšení návštěvnosti erotických webů

Úvod

Připravili jsme pro Vás rozsáhlý návod, jak zvýšit návštěvnost Vašeho webu s erotickou tematikou. V článku počítáme s tím, že jste si zřídil nebo hodláte zřídit naše přesměrování.

Tak jak na to?

Tak nejprve je nutné zaregistrovat si vybrané přesměrování něco.er.cz (něco.czin.eu). Již registrací začíná 1. krok zvýšení návštěvnosti. Nyní uvádíme postupně, co musíte udělat:

1. Vyplnit kolonky "title", "popis" a "klíčová slova" při registraci

Tyto údaje, které udáváte při registraci nebo je můžete změnit v uživatelské sekci, jsou nepovinné, ale pro zvýšení návštěvnosti Vašich webových stránek naprosto nezbytné... Do kolonky title napište nadpis Vašeho webu (např. "Sex.er.cz - Super sex "), do kolonky popis napište krátký, ale výstižný popis Vašeho webu (např. "Mnoho fotografií, filmů a příběhu s erotickou tématikou") a do kolonky klíčová slova napište několik čárkou bez mezer oddělených slov, které charakterizují Váš web (např. "sex,erotika,příběhy,pribehy,filmy"). Doporučuji psát slova jak s diakritikou tak bez diakritiky.

2. Registrace do katalogů a vyhledávačů

Dalším krokem je registrace přesměrování do několika českých, slovenských a těch největších mezinárodních katalogů a vyhledávačů. Nejprve je dobré si zvolit vhodný název odkazu, který budete do katalogu registrovat (např. "SEX.er.CZ"). Dále je nutné vybrat vhodný, ale krátký popis (např. "Na stránce je mnoho fotografií, filmů a příběhů se sexuální tématikou"). Dále katalogy vyžadují, abyste web zařadil do vhodné kategorie, která by skutečně měla odpovídat obsahu Vašich stránek (většinou asi "Erotika" nebo něco podobného). No a nějaké katalogy nabízejí i možnost napsat některá klíčová slova, podle kterých budou vyhledávat. Samozřejmě nezapomínejte uvádět adresu registrovaného přesměrování (např. "http://sex.er.cz/") jako adresu Vašich stránek.

Právě od toho je tady služba regist.er.cz, díky níž jednoduše, rychle a hlavně zdarma přidáte Váš odkaz do mnoha vyhledávačů a katalogů.

3. Registrace do TopListů

Toplisty jsou katalogy stránek, které erotické stránky řadí podle toho, kolik jim "pošlete" pomocí odkazu na Vašich stránkách návštěvníků. Je dobré se do těchto toplistů registrovat, protože v naprosté většině případů toplisty dají více návštěvníků než jim Vy pošlete... Nejvýznamnějším českým toplistem je XXX.CZIN.CZ.

4. Registrace do TGP stránek

TGP jsou stránky, kde když se zaregistrujete a umístíte jejich ikonu na Váš web, tak oni Vám pošlou mnoho návštěvníků. V mnoha případech jsou ovšem TGP jednorázové a proto je dobré se registrovat cca každý měsíc znovu...

5. Využití reklamních systémů

Další možností, jak zvýšit návštěvnost webu je využití výměnného nebo placeného reklamního systému. Výměnný reklamní systém pracuje na principu, jak již název napovídá, výměny reklamy. Vy umístíte jejich reklamní kód na své stránky a oni v určitém poměru zobrazí na stránkách ostatních uživatelů Váš reklamní banner nebo reklamní text. Při využití placené reklamy nemusíte na své stránky vkládat žádný banner, ovšem za zobrazení banneru musíte zaplatit. Reklama na internetu je v současné době nejlevnější a zároveň nejvíce oslovující mediální reklamou vůbec.

Pokud máte zájem o placenou reklamu, podívejte se sem.

6. Několik dobrých JavaScriptů

Přikládáme také 2 JavaScripty, které Vám mohou pomoci zvýšit návštěvnost tím, že návštěvníci Vašich stránek si budou Vaši adresu pamatovat a tak Vás budou moci znovu navštívit.

a) JavaScript pro přidání stránky do "oblíbených položek":

<a href="javascript:window.external.AddFavorite('http://název.er.cz/',něco')"> Přidejte si náš web do oblíbených položek</a>

*název = napište název Vašeho přesměrování (např. "novak.er.cz")
*něco = napište text, který chcete, aby uživatel měl uložen v oblíbených položkách (doporučuji vložit prostě internetovou adresu Vašeho webu)

b) JavaScript pro nastavení stránky jako homepage:

<!--[if IE]>
<a href="#" onClick="this.style.behavior='url(#default#homepage)';this.setHomePage('něco');return false">Nastavit tento web jako homepage</a>
<![endif]-->

*něco = napište http adresu Vašeho přesměrování (např. "http://novak.er.cz")

7. Využití auditu

Audit je seznam stránek, který zároveň ukazuje jejich návštěvnost. Vy musíte nejdříve vložit html kód auditu alespoň na 1 stránku a poté bude přidán do toplistu. Osobně doporučuji využít Toplist.cz.

8. Využití interaktivních prvků

Dále doporučuji na stránkách využívat interaktivní prvky (ankety,...), které Vám může jednoduše a bez nutnosti znalosti složitého kódu vytvořit weblight.cz.

Doufám, že Vám článek pomohl zvýšit návštěvnost Vašeho webu.

Vyhledávání

Ověření domény
www. .er.cz/.czin.eu

Top 10
livejasmincams.czin.eu
pink.er.cz
radia.czin.eu
hry.czin.eu
vydelek.er.cz
hosting.er.cz
maturescam.czin.eu
bonga-cams-bongacams.czin.eu
kejva.er.cz
britney-spears.er.cz
[1640369]
[1507172]
[1261409]
[1201553]
[857085]
[827713]
[646791]
[644734]
[566796]
[454580]
.: 10 nejnovějších naleznete zde :.

Novinky
:: 27. 2. 2017 - Administrace je nyní přístupná přes připojení zabezpečné certifikátem.
:: 5. 12. 2007 - Jako první služba svého druhu na světě jsme přidali do možností nastavení zobrazování favicony (včetně nahrání vlastní).
:: Máte-li problém s maskováním, čtěte zde!
© Tomáš Martínek 2004-2020 Internetová reklama, tvorba webu WebCesky.cz
TOPlist