pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go pokemon go
er.cz
Katalog odkazů Online hry zdarma Goodgame Empire Plné hry
eRedirect
Přidejte si tento web do vašich oblíbených položek!

REKLAMA :: Tvorba webových stránek, internetová reklama a marketing
Přihlášení
LOGIN: (např. "ja.er.cz")
HESLO:

Informace
» o přesměrování
» proč právě u nás
» faq - časté otázky
» nápověda
» diskusní fórum
» řekni o nás přátelům
» whois - o klientech
» statistiky služby
» kontakt

Doporučujeme
:: weblight.cz ::
:: hoax.cz ::

Proč přesměrování právě u nás

Aneb, co Vám všechno nabízíme?!

Registrací přesměrování u nás získáte:

 1. Přesměrování ve formě www.něco.er.cz i něco.er.cz (resp. něco.czin.eu i www.něco.czin.eu) - jedná se o dobře zapamatovatelné přesměrování v nejkratší (dvoupísmené) možné verzi kterou lze získat zdarma. Kromě toho se "er" píše velmi lechce, protože obě písměna jsou na klávesnici vedle sebe! Pouze u nás si přesměrování registrujete na neomezeně dlouhou dobu - tedy navždy! (více zde)
 2. Maskování skutečné URL - jedná se o to, že se nikdo nemusí dozvědět Vaši skutečnou URL adresu. (jak maskování vylepšit nebo zrušit se dozvíte zde)
 3. Možnost aktivace e-mailového aliasu ve tvaru něco@er.cz (resp. něco.czin.eu) - jedná se o e-mailovou adresu, jenž bude nazvána stejně jako vaše přesměrování a bude přesměrovávat všechnu příchozí poštu do vaší skutečné e-mailové schránky. Nikdo se nemusí dozvědět Vaší skutečnou e-mailovou adresu. (více zde)
 4. Nastavení favicon - jako jedinná služba svého druhu na světě Vám navíc nabízíme nastavit si, co chcete zobrazovat jako favicon, zda-li chcete zobrazovat standardní favicon ER.cz nebo chcete zobrazovat faviconu vlastní, kterou si sami vytvoříte, nebo se u Vašeho přesměrování nebude zobrazovat favicona žádná.
 5. Statistiky přesměrování - statistiky jsou buď jednoduché (počítání návštěvnosti přesměrování), nebo můžete v uživatelské sekci aktivovat podrobné statistiky, které Vám řeknou kdo a kdy navštívil Váš web, jaký měl operační systém a jaký používá prohlížeč. Prostě to, co jinde zdarma nezískáte!
 6. Možnost zapojit se do našich soutěží - v našich soutěžích budou vyhrávat nejnavštěvovanější, ale i náhodně vybrané weby, reklamní zobrazení bannerů v našem reklamním systému. V budoucnu se budou vyhrávat i hmotné ceny! (více zde)
 7. Možnost zadání titulku, klíčových slov a popisu pro vyhledávače - jedná se o data, jenž využívají fulltextové vyhledávače např. Seznam.cz, Centrum.cz, Surf.sk, Google.com,... (ale i náš katalog) pro vyhledávání odkazů dle určeného slova či sousloví. (více o zvýšení návštěvnosti zde)
 8. Rozsáhlou nápovědu, faq a diskusní fórum - pomocí nichž snad nikdy nedojde k tomu, že byste nevěděli to, co vědět potřebujete. V diskusním fóru můžete řešit otázky s ostatními uživateli naší služby.
 9. Odkaz v našem katalogu - odkaz: jak v jedné z kategorií, tak i pro vyhledávání
 10. Možnost nastavení a další - vždy také můžete ryhle a jednoduše změnit nastavení Vašeho přesměrování v uživatelské sekci.
 11. On-line pomoc - budeme se Vám snažit vyhovět ve všem, co si budete přát, a zároveň odpovídat na Vaše dotazy jak jen budeme moci.

Nové přesměrování můžete mít již za 2 minuty. Stačí si ho jen registrovat!

Chci si registrovat své nové přesměrování!

Vyhledávání

Ověření domény
www. .er.cz/.czin.eu

Top 10
pink.er.cz
radia.czin.eu
hry.czin.eu
vydelek.er.cz
hosting.er.cz
livejasmincams.czin.eu
bonga-cams-bongacams.czin.eu
maturescam.czin.eu
britney-spears.er.cz
livesexawards.czin.eu
[1490247]
[1261409]
[1201550]
[845831]
[820351]
[806444]
[581417]
[422024]
[334884]
[313233]
.: 10 nejnovějších naleznete zde :.

Novinky
:: 16. 1. 2009 - Omlouváme se za dnešní chybu ve skriptu. Již se nebude opakovat...
:: 5. 12. 2007 - Jako první služba svého druhu na světě jsme přidali do možností nastavení zobrazování favicony (včetně nahrání vlastní).
:: Máte-li problém s maskováním, čtěte zde!
© Tomáš Martínek 2004-2017 Internetová reklama, tvorba webu WebCesky.cz
TOPlist